Usługi

Usługi wykonywane przez bestimport.pl

KONWERSJA LAMP

Oferujemy konwersję lamp samochodowych, czyli zmianę rodzaju lamp w samochodzie, np. USA – PL lub zwykłe lampy halogenowe na LED, co zwiększy jasność i trwałość oświetlenia.

POLSKIE MENU DO NAWIGACJI

Oferujemy usługę wgrywania menu (np. BMW), czyli zmianę języka i dodanie nowych funkcji do systemu multimedialnego samochodu.

DORABIANIE, PROGRAMOWANIE, KODOWANIE KLUCZA

Oferujemy konwersję lamp samochodowych, czyli zmianę rodzaju lamp w samochodzie, np. USA – PL lub zwykłe lampy halogenowe na LED, co zwiększy jasność i trwałość oświetlenia.

PRZEGLĄD OLEJOWY

Oferujemy usługę serwisu olejowego. Profesjonalny przegląd olejowy obejmuje wymianę oleju, kompletu filtrów (olejowego, powietrza, kabinowego, paliwa) oraz sprawdzenie stanu technicznego pojazdu.

NAPRAWA REDUKTORÓW

Oferujemy usługi związane z naprawą i konserwacją reduktorów. Reduktor to część, która jest narażona na przeciążenia. Usterka reduktora jest poważna i zignorowana może doprowadzić do poważnych awarii, które będą słono kosztować.

NAPRAWA SKRZYŃ AUTOMATYCZNYCH

Naprawa, serwis i diagnostyka automatycznych skrzyń biegów. Naprawiamy automatyczne skrzynie biegów we wszystkich markach i modelach pojazdów.

TRANSPORT LAWETA

Oferujemy usługę transportu samochodów, quadów, przyczep, łodzi – lawetą w kraju i za granicą.

DETAILING

Zajmujemy się również usługami detailingowymi, czyli kompleksowym czyszczeniem i pielęgnacją samochodu, w tym m.in. mycie, polerowanie, woskowanie i ochrona lakieru.

LAKIERNIA

Usługi lakiernicze, czyli naprawy blacharskie uszkodzeń lakieru wraz z malowaniem samochodu.

Wszystkie oferowane przez firmę usługi mają na celu zapewnienie jak najlepszego stanu i funkcjonalności pojazdu oraz zadowolenia klientów z ich samochodu.