FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Procedura importu z USA zależy od rodzaju pojazdu, ale jako firma zajmująca się importem, zapewniamy kompleksową obsługę, w tym przeprowadzenie licytacji, organizację transportu do portu lub „pod dom”, załatwienie formalności zarówno celnych jak i rejestracyjnych.

Do importu pojazdu z USA do Polski potrzebne są m.in. faktura zakupu, dowód rejestracyjny, certyfikat zgodności i deklaracja celna. To jednak zostaw nam, zamiemy się wszystkim!

Tak, oczywiście nasza firma posiada wymagane zezwolenia i certyfikaty, umożliwiające legalny import pojazdów z USA do Polski.

Koszty importu z USA do Polski zależą od wielu czynników, ale jako firma importująca, dokładnie poinformujemy Cię o wszystkich kosztach, zagwarantować możemy przejżystość i konkurencyjne ceny.

W zależności od preferencji klientów, importujemy różne rodzaje pojazdów, w tym samochody osobowe, busy, motocykle, łodzie, kampery, quady, ATV, a nawet przyczepy kempingowe.

Musisz pamiętać, że nie kupujesz nowego samochodu z salonu. Są to pojazy po szkodach komunikacyjnych lub odebrane wierzycielom bankowym. Zagwarantować Ci możemy jednak, że będziesz wiedział o wszystkich znanych nam uszkodzeniach. Nie mamy nic do ukrycia.

Nie różnią się one niczym od standardowej rejstracji pojazdu w kraju.

Tak, organizujemy transport pojazdu z portu do miejsca docelowego w Polsce, aby umożliwić klientom wygodne i bezpieczne odbiór pojazdu.

Tak, pomagamy w umowach leasingowych, współpracujemy z instytucjami finansowymi, które oferują kredyty lub leasingi dla naszych klientów. W ten sposób BESTIMPORT może pomóc Ci w uzyskaniu finansowania potrzebnego do zakupu importowanego pojazdu. Jednak, warto pamiętać, że oferta takiego finansowania lub leasingu może się różnić w zależności od banku.

Długość procesu importu z USA zależy od wielu czynników, ale jako firma importująca, staramy się zminimalizować czas oczekiwania i dostarczyć pojazd w pzredziale od 6-9 tygodni od zakupu licytowanego pojazdu.

Tak, oferujemy usługi serwisowe i naprawcze dla importowanych przez nas pojazdów, abyś nie musiał niczym się martwić.

Tak, w Bestimport możesz umówić się na testy pojazdu przed dokonaniem zakupu. Jest to uzależnione od indywidualnych preferencji klienta.

Kryteria wyboru pojazdów do importu mogą być różne, w zależności od Twojego zapotrzebowania na no. popularne modele, atrakcyjne ceny, niskie przebiegi, dobry stan techniczny i wizualny, brak szkód blacharskich czy też rzadkie modele trudno dostępne na rynku polskim.

Tak, zapawniamy bezpłatne raporty CARFAX! To szczegółowe informacje o historii. W przypadku importowanych pojazdów, należy zwrócić szczególną uwagę na historię serwisową, przeszłość kolizji oraz pochodzenie pojazdu.