Samochód sprzedany

#50 JEEP CHEROKEE LIMITED 2018 3.2L V6 GRANATOWY

Cena: 40999 zł brutto

Kilka dni temu pakowaliśmy dwa bliźniacze #Cherokee Limited do kontenera, miały trafić na nasz plac. To już nie aktualne, dzisiaj możemy ogłosić – GRANATOWY SPRZEDANY!

Pan Maciej z Radomia zdecydował się na zakup „w transporcie”. Jesteśmy przekonani, że będzie Pan zadowolony, a JEEP będzie dzielnie służył! 🚗 Zakupiona przez Pana Macieja wersja Limited z silnikiem o pojemności 3.2 litra to wyjątkowy SUV, który łączy w sobie elegancję, wydajność i niezawodność. Silnik o mocy 271 koni mechanicznych zapewnia dynamiczną jazdę, jednocześnie oferując wystarczającą moc do pokonywania każdego wyzwania na drodze. Ten egzemplarz wyposażony jest w światła BI XENON, grzaną kierownicę, grzane fotele, czujniki parkowania, kamery cofania oraz zdalne odpalanie 🟦

Kolejny nabytek JEEP CHEROKEE LIMITED 3.2L V6! z 2018 roku zakupiony w stanie Pensylwania .

Jeep Cherokee Limited z silnikiem o pojemności 3.2 litra to wyjątkowy SUV, który łączy w sobie elegancję, wydajność i niezawodność. Silnik o mocy 271 koni mechanicznych zapewnia dynamiczną jazdę, jednocześnie oferując wystarczającą moc do pokonywania każdego wyzwania na drodze. Cherokee Limited wyróżnia się także luksusowym wnętrzem, bogatym wyposażeniem oraz zaawansowanymi technologiami, które podnoszą komfort i bezpieczeństwo podróży. Ten egzemplarz wyposażony jest w światła BI XENON, grzaną kierownicę, grzane fotele, czujniki parkowania, kamery cofania oraz zdalne odpalanie. To idealny wybór dla osób szukających nie tylko wygody i funkcjonalności, ale także przyjemności z jazdy .

Cena? Samochód możesz kupić za 50 999zł (+akcyza/naprawa) odbierając go na placu w #Bochnia ale to nie wszystko! Tradycyjnie już – dopóki do nas nie trafi możemy sprzedać go TANIEJ. Oddamy go za 40 999 zł do portu w Niemczech. Zainteresowany? – PISZ, DZWOŃ, REZERWUJ!

Informacje szczegółowe

Cena samochodu

40999 zł

Przebieg

105547 km

Rodzaj silnika

Benzyna

Skrzynia biegów

Automatyczna

Pojemność silnika

3200 cm3

Moc silnika

271 KM

Liczba drzwi

5

Liczba miejsc

5

Rok produkcji

2018

Rodzaj napędu

Cztery koła (4x4)

Informacje szczegółowe

Cena samochodu

40999 zł

Przebieg

105547 km

Rodzaj silnika

Benzyna

Skrzynia biegów

Automatyczna

Pojemność silnika

3200 cm3

Moc silnika

271 KM

Liczba miejsc

5

Liczba drzwi

5

Rok produkcji

2018

Numer VIN

Wyposażenie samochodu

    Zobacz również inne samochody